medmuntr-logo

Komite Hakkında

2020 yılı için Antalya’da yapılmasına devam edilen Akdeniz Markalar Zirvesi, bu sene gündemleri doğrultusunda modadaki hızın tüketime yansıma şeklini, tüketici psikolojisini, toplumsal reaksiyonlarını ve adil ticaret üzerindeki örtülü baskısını ele alacaktır. Moda’nın önde gelen markaları tarafından yapılacak görüşmeler doğrultusunda çeşitli kararlar alınacak ve gündemlerin daha sağlıklı yönetilmesi amacıyla kolektif bir plan oluşturulmaya çalışılacaktır.

Ajenda Konuları

  • Hızlı Moda (Fast Fashion) akımına karşı örgütlenen Minimalist Duayenler Örgütü ile anlaşma ve mücadele yollarının değerlendirilmesi
  • Modanın adil ticaret üzerindeki etkisi ve bunun yönetişimi

Genel Sekreter Yardımcısı Mektubu

Değerli Delegeler ve İlgililer,

Eğitim ve öğretim hayatlarımızın yanı sıra kişisel gelişimimizin de önemli olduğu güncel sahada bir MUN tecrübesi ile sizlerleyiz. Türkçesi Model Birleşmiş Milletler olan bu deneyim fırsatı, katılımcı olacak delegelere, sorunları analiz edebilme, tartışma, çözümleme, kendini ifade etme ve sonuç üretme kabiliyetlerinde pozitif olarak katkı sunmaktadır. Bunların yanı sıra sosyal iletişim kabiliyetlerini ve unutulmayacak anıları da desteklemektedir. MEDMUNTR’20 ile beraber Türkçe komitemiz “Akdeniz Markalar Zirvesi” çatısı altında gerçekleşecektir. Kısaca tüketim çılgınlığını ve markaların sürdürülebilir kazanımını ele alacağımız komitemizde siz delegeler ile birlikte güzel bir süreç yaşamak için heyecanlı bir bekleyiş içerisindeyiz.

Konferansta görüşmek dileği ile!